Hakkımızda

Haberler

İZMİR OPTİMUM AVM GENİŞLETME PROJESİ

RÖNESANS TEKNİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ‘ye İzmir Optimum AVM Genişletme Projesi için Aksiyal tip duman egzoz ve basınçlandırma fanları, Otorparklar için Jet fanlı Havalandırma Sistemi ve MCC/DCC kontrol panoları, Duman Kontrol Damperleri, Frekans invertörleri ve Santrifüj tip kanal fanları satışı gerçekleşti.

İSTANBUL KÜÇÜKYALI AVM ve OTEL PROJESİ

RÖNESANS TEKNİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.‘ye İstanbul Küçükyalı Alışveriş Merkezi Ve Otel Projesi için Aksiyal tip duman egzoz ve basınçlandırma fanları, Otorparklar için Jet fanlı Havalandırma Sistemi ve MCC/DCC kontrol panoları, Duman Kontrol Damperleri, Frekans invertörleri ve Santrifüj tip kanal/çatı fanları satışı gerçekleşti.

Dunham-Bush

AFB Güvencesi ile Dunham-Bush marka Soğutma Grupları Satışına Başlamış Bulunmaktayız!

Dünyanın En büyük ve Köklü (1894) Merkezi Klima Sistemleri Üreticisi

Eşsiz Verimlilikte Soğutma Sistemleri

Bakınız... “Ürünler” Soğutma Grupları.

hublot vendome collection tag heuer modular 45 harga replica louis vuitton handbags kw smart watches vacheron constantin fake or real replica handbags uk omega speedmaster professional price in india montblanc watches price chanel replica bags tag heuer aquaracer ladies pink mother of pearl breitling a13352 review replica bags rolex day date ii discontinued hublot key of time price india louis vuitton replica handbags