Hakkımızda

MRV

MRV Endüstriyel Sistemler San. ve Tic. A.Ş. Mayıs 2008 tarihinde faaliyete geçmiş, bina, endüstri ve altyapı sektörlerinde havalandırma ve yangın güvenliği çözümleri üzerine uzmanlaşmış bir firmadır. Sermayesi; uzun yıllar Türkiye pazarına hizmet veren kadrosunun sahip olduğu bilgi, tecrübe ve müşteriye verdiği güvene dayanmaktadır.


Bizler, seçkin ve öncü uluslararası imalatçılardan bütünüyle entegre havalandırma ekipmanları tedarik etmekteyiz. Amacımız; en son gelişmelerin ışığında kaliteli, güvenilir hizmet ve ürünler sağlamak, verimliliği yüksek mühendislik çözümleri sunmak, projenin tasarım aşamasından tamamlanmasına kadar ve sonrasında da uzman satış sonrası hizmetleri ile teknik destek sağlamaktır.

Yönetim

KONFOR & ENDÜSTRİYEL HAVALANDIRMA

@ Enerji verimliliği, düşük ses seviyesi, dayanıklılık

Aksiyal Fanlar

Santrifüj Fanlar

Karma akışlı Fanlar

Endüstriyel Uygulamalar - ATEX ve korozif ortamlar, marin, mutfak

YANGIN GÜVENLİĞİ

@ Bilgi, tecrübe, sertifikalı ürün ve performans

Duman Tahliye Fanları

Basınçlandırma Fanları

Otopark/Tünel Havalandırma Fanları

Yangın ve Duman Kontrol Damperleri

hublot vendome collection tag heuer modular 45 harga replica louis vuitton handbags kw smart watches vacheron constantin fake or real replica handbags uk omega speedmaster professional price in india montblanc watches price chanel replica bags tag heuer aquaracer ladies pink mother of pearl breitling a13352 review replica bags rolex day date ii discontinued hublot key of time price india louis vuitton replica handbags